ICC

International Coaching Community – jedna z największych organizacji coachingowych na świecie. Jest to firma non-profit zarejestrowana w Londynie (UK) w 2001 roku. Założycielami ICC są Joseph O'Connor i Andrea Lages - O'Connor (Lambent Coaching). Osiągnięcia ICC: dostępne w 67 krajach, ponad 100 kursów rocznie, ponad 14 000 coachów, 46 Trenerów Coachingu. W Polsce, od 2002 roku certyfikat ICC uzyskało ponad 1500 coachów. W ramach ICC Poland odbyło się 91 edycji kursu (ponad 1200 coachów). Bazowy program szkoleniowy ICC uzyskał nagrodę European Quality Award (EQA) przyznawaną przez European Mentoring & Coaching Council (EMCC).

ICC

Misją Szkoły ICC jest promowanie idei coachingu holistycznego.

Szkoła powstała na przełomie 2002/03 roku realizując pierwszy 10-cio dniowy kurs coachingu holistycznego International Coaching Certification opracowany przez międzynarodową organizację coachingową International Coaching Community. Dotychczas odbyło się w ICC Poland ponad 91 edycji tego kursu.

Od stycznia 2019 roku kursy coachingu realizowane w ramach ICC Poland (poziom I, II i III) przez Kasię i Piotra Pilipczuk, stały się częścią ich autorskiego programu i zostały włączone do zaawansowanego warsztatu dla coachów InnerMastering® I’M Coach.

Oferta specjalna tylko dla Coachów ICC