Harmonijne oddychanie

Harmonijne oddychanie, to holistyczny warsztat harmonizujący ciało, energię i umysł przez doświadczanie i utrwalanie pełnego, płynnego oddechu. Celem warsztatu jest powrót do naturalnego oddechu, który w wyniku obecnego trybu życia został przez nas zapomniany i mocno zniekształcony. Harmonijne Oddychanie to kompleksowa metoda nauki łagodnego, świadomego oddychania, która pozwala utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie.

Oddychanie Logo

Oddech jest bezpośrednio związany z naszą energią witalną, wpływa na nasze zdrowie fizyczne i mentalne. Prawidłowe oddychanie zwiększa dotlenienie mózgu.

Poprzez proste ćwiczenia uczestnicy doświadczają pełnego oddechu oraz otrzymują zestaw praktycznych narzędzi, dzięki którym będą mogli sami rozwijać świadome, zdrowe i harmonijne oddychanie.

Metodę oddechową, której używamy na warsztacie opracował międzynarodowy ekspert tybetańskiej jogi ruchu (Jantra Jogi) Fabio Andrico. Jest on jednym z najbliższych uczniów wielkiego tybetańskiego mistrza Czogjala Namkhai Norbu, który wprowadził nauki Dzogczen oraz Jantra Jogę na Zachód w latach siedemdziesiątych.

Prowadząca: Monika Marcik

Pierwsza w Polsce certyfikowana przez Fabio Andrici instruktorka Harmonijnego Oddychania.

Inwestycja: 220 PLN